Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu

Przetargi: Odpowiedź na pytanie \\Dostawa oleju napędowego ON dla potreb Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o. od 01.03.2015r. do 31.12.2015r.\\

 

Międzybórz, 09.02.2015 r.  

 

                                                                        Do wszystkich Wykonawców

Dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego  w trybie przetargu nieograniczonego na: „Dostawa oleju napędowego ON dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o. od 01.03.2015r. do 31.12.2015r”.

                                              

Odpowiedź na pytanie

 

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o., działając zgodnie z art. 38  ustawy z dnia  29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r. Nr 907,z późn. zm) udziela odpowiedzi na pytanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę oleju napędowego ON dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o. od 01.03.2015r. do 31.12.2015r

Pytanie 1.  Czy Zamawiający wyraża zgodę: na akceptację w zakresie bezgotówkowego tankowania paliw przy użyciu kart paliwowych na zaakceptowanie i zastosowanie projektu umowy danego Wykonawcy?

 

Ad.1 Zamawiający wyraża zgodę na akceptację w zakresie bezgotówkowego tankowania paliw przy użyciu kart paliwowych na zaakceptowanie i zastosowanie projektu umowy danego Wykonawcy.

 

 

Pytanie 2. W odniesieniu do zapisów SIWZ, informujemy, że Wykonawca daje możliwość tankowania paliwa na wszystkich swoich stacjach, umożliwiających dokonywanie transakcji przy użyciu kart paliwowych, nie ogranicza zatem lokalizacyjnie Zamawiającego co do stacji paliw. Czy Zamawiający może zaakceptować taką sytuację i w przypadku ewentualnej modernizacji lub wyłączenia ze sprzedaży danej stacji dokonywać transakcji na innej stacji paliw Wykonawcy położonej najbliżej siedziby stacji wyłączonej lub modernizowanej ( w okresie realizacji umowy może zaistnieć taka ewentualność – dostosowanie standardu do wymogów Unii Europejskiej)? Przy powyższym informujemy, że nie wszystkie stacje Wykonawcy w kraju działają w systemie całodobowym, czy zatem Zamawiający akceptuje taką sytuację?

 

Ad. 2 Zamawiający akceptuje sytuację, w której będzie konieczne dokonywania transakcji na innej stacji paliw Wykonawcy położonej najbliżej siedziby stacji wyłączonej lub modernizowanej.

 

Pytanie 3. Czy Zamawiający dopuszcza możliwość, po wyborze oferty, zaakceptowania i włączenia do treści umowy regulaminu Wykonawcy dotyczącego sprzedaży i używania kart paliwowych w zakresie niesprzecznym z postanowieniami SIWZ i umowy?

Ad. 3 Zamawiający dopuszcza możliwość , po wyborze oferty, zaakceptowania i włączenia do treści umowy regulaminu Wykonawcy dotyczącego sprzedaży i używania kart paliwowych w zakresie niesprzecznym z postanowieniami SIWZ i umowy

 

 

 

/-/ Eugeniusz Grzegorowski

Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o.

 

drukuj pobierz pdf    

wstecz

Informacje ogólne

Przetargi