Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu

Przetargi: Unieważnienie przetargu nieograniczonego na dostawę \" Dostawa oleju napędowego ON dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o. od 01.03.2015r. do 31.12.2015r.\"

 

Międzybórz, dnia 13.02.2015 r.

 

 

ZAWIADOMIENIE

o unieważnieniu postępowania

 

 

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o. zgodnie z art. 93 ust. 1 ustawy-Prawo Zamówień Publicznych (dz.U z 2013 r.  poz. 907 ze zm.), zwana dalej ustawą Pzp - informuję, że  unieważniono postępowanie o udzieleniu zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę: „ Dostawa oleju napędowego ON dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o. od 01.03.2015r. do 31.12.2015r.”

 

 

 

UZASADNIENIE

 

Postępowaniezostało unieważnione na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp. Do wyboru oferty może dojść tylko wtedy, gdy zamawiający otrzyma co najmniej jedną odpowiednią ofertę. W w/w postępowaniu w wyznaczonym terminie, nie złożono żadnej oferty.

Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu Sp. z o.o.

/-/ Eugeniusz Grzegorowski

drukuj pobierz pdf    

wstecz

Informacje ogólne

Przetargi